Ahoj! Som Hana!

Som milovníčka online marketingu, blogerka a mama.  Vo voľnom čase sa venjem mojej staffordke Ayre, malej rodinke a knižkám. Raz za čas vediem kurzy hypnopôrodu online alebo naživo v Sabinove.

 

Som komunikatívna a kreatívna. Mám rada jednoduché riešenia. Čo neviem, to sa rýchlo naučím.

Rada píšem texty pre seba, aj mojich klientov. A možno niečo napíšem aj pre teba. Okrem toho tvorím web stránky v systéme WordPress a mojim klientom zlepšujem SEO. Nie sú mi cudzie ani marketingové stratégie, spolupráce s influencermi, kampane v Google ADS či na sociálnych sieťach.

Urobím všetko pre to, aby sa z tvojej značky stala lovebrand. Ideme na to?

Vzdelanie

Mgr. / Špeciálna pedagogika

Univerzita Komenského v Bratislave

Google Coursea / Project management

2021

Pracovné skúsenosti

LEAD MEDIA S.R.O. / PROJECT MANAGER
Jún 2016 – Január 2019

Ako projektová manažérka pre projekt Fabulous, ktorý pre firmy zastrešoval spolupráce s influencermi, som riešila komunikáciu ako s inzerentom, tak s influencerom. Hľadala a oslovovala som nových klientov. Vypracovávala som cenové ponuky aj záverečný report. Organizovala som menšie eventy. Spolupracovala som s PR agentúrami.

ASBIS SK S.R.O. / SOCIAL MEDIA MANAGER
November 2017 – Júl 2019

Pre ASBIS s.r.o. som spravovala som slovenský Instagram účet pre značku Prestigio, kde sme mali vymyslený koncept „Môj deň s Prestigio“. Práca zahŕňala aj fotenie a následnú editáciu fotiek.

GOOGLE / STUDENT AMBASSDOR
Máj 2017 – december 2017

Ako študentský ambasádor pre kurz Digitálna garáž, som sa snažila propagovať kurz online marketingu a to najmä prednáškami na Univerzitách a stredných školách.

MI:SU DESIGN S.R.O / ONLINE MARKETING
Marec 2018 – Apríl 2020

V MI:SU Design som sa venovala viacerým oblastiam online marketingu, čo mi dalo príležitosť naučiť sa nové veci. Počas svojho pôsobenia som klientom agentúry spravovala PPC kampane v Google Ads a Facebooku, zlepšovala SEO, komplexne som spravovala sociálne siete firmám s rôznym zameraním (od tvorby plánu až po uverejnenie príspevkov).  Okrem toho som sa venovala tvorbe marketingových stratégií a písala články na rôzne témy.

S agentúrou pokračujem v spolupráci ak externý copywriter.

Bloggermeet.sk / PROJECT & EVENT MANAGER
Február 2019 – súčasnosť

Ako projektová manažérka pre projekt bloggermeet.sk, ktorý organizujem spolu s ďalšími šikovnými blogerkami, riešim najmä komunikáciu so sponzormi a koordináciu organizácie eventov.

DOGNET / KOORDINÁTOR KNIHY
Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Ako koordinátor knižky som sa podieľala na tvorbe konceptu knihy a aktívne komunikovala s autormi knihy. Tiež som garantom odbornosti kapitol knihy, ktoré sa venuje blogovaniu. Sama som do knihy prispela svojou kapitolou o zarábaniu vďaka reklamným systémom.

DOGNET / AUTOR KNIHY
Tvorba zarábajúceho webu Krok za krokom

Na knihe som pracovala niekoľko mesiacov a bola to skvelá skúsenosť. Dala som do knihy všetky svoje skúsenosti. Nechýbali ani dlhé hodiny konzultácií s odborníkmi a takisto zjednodušovania obsahu. To všetko preto, aby bola kniha plná kvalitných informácii a čitateľná naozaj pre každého.

Skillmea / learn2code LEKTOR KURZU 
Tvorba zarábajúceho webu Krok za krokom

V spolupráci so vzdelávacou platformou Skillmea som vytvorila kurz Tvorba zarábajúceho webu Krok za krokom.  Natáčanie kurzu bola pre mňa nová, ale veľmi príjemná skúsenosť.

Moje Blogo-úspechy

2015 – TOP 10 v kategórii krása (5. miesto)

2017 – TOP 10 v kategórii krása (10.miesto)